ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۷۹
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان:
حجت الاسلام مهدوی نیا رعایت شئونات اسلامی در سطح جامعه ضروری است، گفت: قانون مداری، معیار اصلی امر به معروف و نهی از منکر است و قانون شکنی جرم است.

به گزارش ستاد امر به معروف ونهی از منکر لرستان ، حجت الاسلام یونس مهدوی نیا در دیدار با مدیریت مجتمع تفریحی تجاری بعثت مال خرم آباد که در دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان برگزار شد، اظهار داشت: توجه به رعایت شئونات اسلامی در جامعه ضروری است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با اشاره به اهمیت همکاری مراکز تفریحی و تجاری در زمینه ترویج معروف ها، افزود: برگزاری جلسات هم اندیشی و هم فکری در خصوص رعایت شئونات اسلامی ماه مبارک رمضان و رعایت حجاب در سطح جامعه ضروری است.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت همکاری و هماهنگی مجموعه های تفریحی تجاری استان لرستان در جلوگیری از بی حجابی در جامعه خاطر نشان کرد: قانون، معیار اصلی امر به معروف و نهی از منکر است و قانون شکنی جرم است.

حجت الاسلام مهدوی نیا تاکید کرد: تخلف از قانون و خروج از مدار قانونی برای مقابله با هر چیزی که به نظر انسان منکر آید ( بدون اجازه حکومت) خودش یک جرم است.
وی با اشاره به اینکه نهی از منکر گفتاری وظیفه همه ی مردم است، خاطرنشان کرد: اما جایی که نوبت به اجرا و عمل برسد، همه باید طبق قوانین عمل کنند.

حجت الاسلام مهدوی نیا ابراز کرد: آمر به معروف و ناهی از منکر در مرحله عمل معیارش باید قانون باشد.

 اسماعیلی منفرد مدیر مجموعه بعثت مال خرم آباد هم در این دیدار با اعلام آمادگی این مجموعه برای همکاری های لازم با ستاد امر به معروف و نهی از منکر، افزود: این مجموعه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در این مجموعه همکاری خواهد کرد.

در ادامه این جلسه مصوب شد؛نصب کیو آر کد برای اصناف این مجموعه، نصب قانون عفاف حجاب و حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر در طبقات این مجموعه،تذکر لسانی توسط کارکنان حراست مجموعه بعثت مال

مدیریت برنامه های این مجموعه به منظور رعایت شئونات اسلامی،برگزاری جلسه آموزشی و هم اندیشی با کارکنان حراست بعثت مال و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان،حضور آمرین به معروف و ناهیان از منکر در جهت تذکر لسانی در آن مجموعه، اختصاص فضایی برای حضور آمرین به معروف و ناهیان از منکر در مجموعه تفریحی تجاری بعثت مال با همکاری ستاد ومدیریت مجموعه بعثت مال انجام شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.