ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۷۸
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
صدا و سیمای خوزستان برنامه های ستاد امر به معروف را از طریق شبکه استانی پخش می نماید

اولین جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با حضور دبیر و اعضای ستاد برگزار شد در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون برنامه های سال جاری مقرر شد تمامی معاونت ها و ادارات هر هفته گزارش و مصاحبه ای از اقدامات خود داشته و دبیر ستاد به صورت ماهانه با رسانه‌های جمعی نشست خبری به صورت عمومی و اختصاصی برگزار نمایند.

همچنین با توجه به موافقت صدا و سیما در خصوص مصاحبه با مردم و رئیس و دبیر و معاونین ستاد ، پخش کلیپ در رابطه با امربه معروف ، موشن گرافی ، زیر نویس تلویزیونی و آموزش قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و برنامه های ابلاغی ستاد پیگیری و اجرایی شوند .

مقرر شد به منظور توجیه گروه های مطالبه گر در خصوص ماموریت های تخصصی آنها نیز جلسه ای تا پایان فروردین ماه برگزار و اولویت اصلی کار معاونت ها و ادارات برنامه های ابلاغی ستاد مرکز بوده و تا سطح شهرستان نیز می بایست پیگیری و اجرایی شوند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.