ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۷۷
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان لرستان:
بیرانوند از نظارت ویژه پلیس اماکن عمومی، براجرای شئونات اسلامی در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: با متخلفان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

به گزارش ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان لرستان،سرهنگ رحمت الله بیرانوند، با اشاره به اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومي و اصناف در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

رئیس پلیس اماکن استان لرستان با اعلام خبر گفت :در راستای مصوبات هماهنگی دستگاه های اجرایی و فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان در سال نو و رعایت شئونات مبارک رمضان امسال برای ۷۸ واحد صنفی در خرم آباد اخطار پلمپ صادر و ۸ واحد صنفی تا 7فروردین  هم پلمپ شدند.

وی ادامه داد: تعداد هشت واحد صنفی شهرستان خرم آباد به خاطر رعایت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان پلمپ شدند.

بیرانوند افزود : برای واحد های صنفی متخلف در این ماه اخطار پلمپ صادر می شود و در صورت تخلف هیچگونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: عموم مردم آمران به معروف وناهیان از منکر می تواند با ارسال گزارش پیامکی به اداره نظارت بر اماکن عمومی استان لرستان در خصوص رستوران ها، اغذیه فروشی ها، قهوه خانه های سنتی و آبمیوه فروشی هایی که شئونات این ماه مبارک را رعایت نمی نمایند، با پلیس همکاری کنند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان لرستان در پایان اظهار کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماکن متخلف(پاساژها، فروشگاه ها، سفره خانه ها و...) که اقدام به عدم رعایت عفاف و حجاب و شئونات ماه مبارک رمضان را می توان از طریق پیام رسان ایتا به شماره 09999585641 ارسال و یا با شماره ثابت 06633313062 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.