ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۷۶
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵
جهت تبادل نظر و تعامل هر چه بیشتر ستادهای امر به معروف استان‌ها
آقای عبدالحمید محمدی دبیر ستاد امر به معروف مازندران طی سفری جهت عملیات اردوی جهادی در استان خراسان شمالی با حجت الاسلام هادی رحیمی دبیر ستاد امر به معروف خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی آقای عبدالحمید محمدی دبیر ستاد امر به معروف مازندران طی سفری جهت عملیات اردوی جهادی در استان خراسان شمالی با حجت الاسلام هادی رحیمی دبیر ستاد امر به معروف خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمی هر دو طرف به انتقال تجربیات خود در اجرای هر چه بهتر برنامه‌ها و سیاست‌های فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر پرداختند.

همچنین هر دو طرف در موضوعاتی همچون احیا و مدیریت گروه‌های مردمی و جهادی، تعامل ستاد با دستگاه‌ها، طرح جامع عفاف و حجاب و اجرایی شدن این طرح، روش‌های تامین منابع مالی ستاد، استفاده از سهمیه استخدامی نیروهای ستاد، کیفیت برگزاری جلسات فصلی و محتوای این جلسات، ارتقای نگاه ائمه جمعه به ستاد به عنوان روسای ستادهای امر به معروف و پیشنهاد تشکیل جلسه مشترک شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و ستاد گفتگو و تبادل نظر کردند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.