ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۷۰
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷
تشریح اصول، باید ها و نبايد های تور های سیاحتی و گردشگری توسط علی شجاع حیدری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان؛ تشریح اصول، باید ها و نبايد های تور های سیاحتی و گردشگری توسط علی شجاع حیدری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان مطرح شد.

در ادامه این نشست ارائه گزارش گروهای جهادی در ایام نوروز، برسی نقاط قوت و ضعف مکان‌های گردشگری و ارائه را حل مناسب، انجام تبلیغات محیطی مناسب جهت حفظ شئونات اسلامی و تذکر لسانی به گردشگران و مسافران نوروزی به مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.