ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۳۳
تاریخ انتشار : ۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۲
اتحادیه اروپا نام حجت الاسلام سیدعلی خان محمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در ششمین بسته تحریمی خود علیه ایران قرار داد، این در حالی است که چندی قبل هم، این ستاد و دبیر آن را نیز تحریم کرده بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به نقل از خبرگزاری ها، شورای وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در نشست امروز دوشنبه خود در اقدامی مداخله جویانه و با نقض منشور ملل متحد در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشور‌های مستقل، از تصویب ششمین بسته تحریمی خود علیه تهران به بهانه اغتشاشات چند ماه گذشته در ایران خبر داد.

بر اساس بیانیه صادره از سوی بروکسل، یک نهاد و ۸ شخص ایرانی به فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا از جمله حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و احمد راستینه هفشجانی عضو و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه شده اند.

همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی نهادی است که به بهانه واهی حقوق بشری در فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

این در حالی است که طی دو روز گذشته ستاد امر به معروف و نهی از منکر و رئیس و دبیر آن با هجمه‌های یک جریان سیاسی شناسنامه دارِ فاقد جایگاه مردمی و قدرت طلب مواجه شدند.

دکتر سیدمحمد صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ۱۷ اسفند ماه نیز در فهرست تحریم‌های کشور جاسوس پرور انگلیس قرار گرفته بود و در مهر ماه امسال کشور کانادا هم نامبرده را تحریم کرد.

دبیر و سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حالی به بهانه واهی تضعیف آزادی دختران و زنان تحریم شدند که از ویژگی‌های طرح جدید و جامع عفاف و حجاب این ستاد می‌توان اصولی همچون رعایت حجاب در عین حفظ کرامت انسانی، عدم تنش‌زایی، توأمانی کار فرهنگی و اجرایی، مردمی بودن، آموزش و ارتقاء بینش، جامعیت و همه جانبه نگری، اقناع و آمادگی فکری و ایجاد فرهنگ تذکردهی و تذکرپذیری را برشمرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.