ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۱۹
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
با حضور مسئولان کشوری و استانی؛
در مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد امر معروف و نهی از منکر کردستان از زحمات چندین ساله برادر حاج محمود الله مرادی تقدیر و دکتر سید علی اصغر حسینی به عنوان دبیر جدید این ستاد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نوهی از منکر استان کردستان، مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا صادق زاده معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، استاندار کردستان، امام جمعه سنندج و دیگر مدیران استانی در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد.

در این مراسم  از زحمات چندین ساله برادر حاج محمود الله مرادی تقدیر و دکتر سید علی اصغر حسینی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان معرفی شد.

محمود الله مرادی دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان طی سخنانی اظهار داشت: برخی مدیران وقتی تودیع و معارفه می شوند ناراحت و غمگین هستند اما من امروز بسیار خوشحال هستم چون بار مسئولیت بزرگ و خطیری از روی دوشم برداشته شده است.

وی افزود: روزی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان را تحویل گرفتم با 27 هزار تومان بودجه، یک نیرو و یک خودروی "روا" شروع به فعالیت کردم که الحمدالله با تلاش های شبانه روزی و حمایت بی دریغ مسئولین وقت تا به امروز، اکنون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در تمامی شهرستان ها دایر است و از حداکثر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برخوردار است.

الله مرادی دعواهای سیاسی را آفت بزرگی برای کشور و به خصوص کردستان دانست و گفت: بیشترین کمک به تجهیز ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در دوران استانداری عبدالمحمد زاهدی سیاست‌مدار اصلاح طلب و استاندار کردستان در دولت یازدهم اتفاق افتاد.

دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: ما از تحریم انگلیس علیه این ستاد ناراحت نیستیم بلکه از خودی هایی که تیشه به ریشه امر به معروف و نهی از منکر می زنند و می خواهند این فریضتین را در تنگنا قرار دهند ناراحت و دلخور هستیم.

وی با اشاره به حضور دواطلبانه بیش از 500 نخبه فرهنگی و دانشگاهی استان کردستان در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، گفت: در طول این سالها صدها مورد منکرات در ادارات استان اتفاق افتاده است که هیچگاه به خاطر حفظ حرمت ادارات و اشخاص رسانه ای نشد چون عقیده داریم که ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک ستاد فرهنگی است و اعتقادی به کار سلبی در آن نداریم.

الله مرادی خاطرنشان کرد: در طول مسئولیتی که برعهده داشتم هیچگاه قدمی در مسیر تضعیف یک مدیر یا مسئول برنداشتم و اکنون نیز از تمامی دستگاه ها و ادارات انتظار دارم که دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان را که یک چهره فرهنگی و دانشگاهی است، یاری کنند.

نهایت تلاش خود را برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر به کار خواهم گرفت

 

علی اصغر حسینی دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات چندین ساله محمود الله مرادی، اظهار داشت: آقای حاج محمود الله مرادی در تکمیل امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تلاش های بسیاری داشت.

وی افزود: امیدوارم با رهنمود های همه مدیران دلسوز استان این وظیفه سنگین را به جلو حرکت دهم و در مسیر ترویج و توسعه امر به معروف و نهی از منکر نهایت تلاش خود را به کار خواهم بست.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.