ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۱۴
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
هشدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه‌ای به دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور بر اتخاذ تدابیر و برنامه‌ریزی لازم برای حفظ، رعایت و ارتقای ارزش‌های اسلامی و اخلاقی و احیاء و اقامه فریضتین الهی امر به معروف و نهی از منکر خصوصا در جریان سفر‌های نوروزی هموطنان به مناطق آزاد تاکید کرد.

فرهنگ را تجاری سازی نکنید/مرز‌های دینداری را در مناطق آزاد تجاری به حراج نگذارید

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دکتر سیدمحمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر این مطلب که هیچگاه نمی‌توان شادی واقعی را در محیط‌های فاسد و مبتذل برای جامعه فراهم نمود، افزود: نشاط و شادی پایدار را فقط در محیط‌های سالم اخلاقی باید جستجو کرد و ملاک شادی و نشاط، آرامش است و آرامش حقیقی فقط در سایه سلامت اخلاقی برای همگان محقق می‌شود.

دکتر هاشمی گلپایگانی تصریح کرد: زیبایی‌های طبیعت را با حریم شکنی‌های اخلاقی نباید زشت و کدر کرد.

وی تأکید کرد: فرهنگ را تجاری سازی نکنید و مرز‌های فرهنگی را در مناطق آزاد تجاری به ثمن بخس به حراج نگذارید و با تساهل و تسامح مدیریتی، حریم‌های دینداری را به مسلخ نبرید، نکند چهره کریه امروز ابتذال در بعضی از مناطق آزاد فردای شهر‌های جامعه ما را رقم زند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از دکتر عبدالملکی دبیر متدین شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر این مجموعه، خواسته است تا تمهیدات و جدیت لازم را برای حفظ، رعایت و ارتقای ارزش‌های اسلامی و اخلاقی و احیاء و اقامه فریضتین الهی امر به معروف و نهی از منکر در این مناطق به کار گیرد.

گفتنی است برخی از تصاویر و فیلم‌های مبتذل منتشر شده در فضای مجازی و گزارش‌های مردمی حکایت از وضعیت ناهنجار حاکم بر بخش‌هایی از مناطق آزاد به خصوص جزایر کیش و قشم دارد.

همچنین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه‌ای به دکتر وحیدی وزیر کشور و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر این وزارتخانه با توجه به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان و تقارن آن با نوروز ۱۴۰۲ و سفر‌های هموطنان، به نگرانی‌های جامعه دینی کشور از حریم‌شکنی‌های اخلاقی اشاره کرده است.

دکتر هاشمی‌گلپایگانی از وزیر کشور خواسته است تا تدابیر و برنامه‌ریزی لازم در جهت حفظ، رعایت و ارتقاء ارزش‌ها و هنجار‌های اسلامی و اخلاقی و برنامه‌های فرهنگی به منظور احیاء و اقامه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر از سوی ستاد‌های استانی سفر اتخاذ شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.