ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۱۲
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
استاندار همدان:
استاندار همدان با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر ابتدا باید در دستگاههای اجرایی به عنوان الگو مورد توجه قرار بگیرد، بیان داشت: آمادگی اجرای دوره های آموزشی در این زمینه نیز وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان؛ «علیرضا قاسمی فرزاد» در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر ابتدا باید در دستگاههای اجرایی به عنوان الگو مورد توجه قرار بگیرد ، افزود: آمادگی اجرای دوره های آموزشی در این زمینه نیز وجود دارد.

وی تاکید کرد: دشمن از غفلت ها در کشور استفاده کرد و با رخنه فرهنگی درصدد تغییر رفتار و هویت فرهنگی اسلامی مردم ایران بود که باید این مساله را به صورت نرم و فرهنگی و به صورت متناسب پاسخ داد.

استاندار همدان یادآور شد: دشمنان در اغتشاشات اخیر قصد داشتند از منظر عفاف و حجاب نیز جامعه را دو قطبی کنند و انسجام اجتماعی را در بین آحاد مردم کشور از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه باید با هرکسی که امیدآفرینی را تبدیل به ایجاد یاس و ناامیدی کند، برخورد کرد، افزود: وقتی توطئه های دشمنان نقش بر آب شد امنیت و آرامش به جامعه بازگشت.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر باید شرایط اجرای آن را فراهم کنیم.

آیت الله حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان نیز یادآور شد: با نگاه مهربانانه، مودت آمیز و حتی خواهش کردن قصد داریم ضمن نهی از منکر کردن، انسجام اجتماعی را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: حفظ انسجام در حفظ قانون است و در استان همدان احساس فرهنگی واحدی حاکم است و مشکل چندانی در این زمینه نیست.

امام جمعه همدان گفت: از شهرداری ها انتظار داریم محتوی فرهنگی برانگیزاننده و غیرکلیشه ای در باره حجاب در سطح شهر نصب کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی هم گفت: هر آنچه در امربه معروف و نهی از منکر باید اجرایی شود، جزو ضروریات دین است اما باید به چگونگی انجام آن نیز توجه شود.

«حمید رضا حاجی بابایی» با اشاره به اینکه اجرای صحیح فریضه امر به معروف و نهی از منکر تقویت نظام را به دنبال دارد، افزود: هیچ چیزی بدتر از وجود ناامیدی در جامعه نیست و باید در این راستا از همه ظرفیت ها بهره برد.

وی با بیان اینکه همه ارگانها و دستگاههای دولتی باید نقش خود را در امر به معروف و نهی از منکر به نحو شایسته انجام دهند و باید سعی کنیم معروف ها در جامعه تشویق شود ، اظهار داشت: نباید همه فضای جامعه را به نقد کردن یکدیگر و منفی گرایی سوق داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در محیط های ورزشی برای همه مردم می تواند ضامن سلامت اجتماعی جامعه و زمینه ای مناسب برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.