ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۰۴
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
نشست دبیر و معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با مدیر کل صدا و سیمای استان

در این جلسه که به منظور هماهنگی برای تولید و پخش برنامه های مختلف پیرامون امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد آقای سروستانی جانشین دبیر ستاد طی سخنانی خواستار تولید و پخش برنامه های ویژه شهدای امر به معروف ، مصاحبه با رئیس و دبیر ستاد ، استاندار و مردم ، تهیه گزارش مطالبه گری از سطح شهرهای مختلف ، اجرای برنامه گشت ارشاد مسئولین ، پخش دستورالعمل ها و قوانین حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر شد .
در ادامه جلسه آقای دکتر شهریاری دبیر ستاد استان خوزستان بر مطالبه گری به صورت تخصصی و صحیح بدون دعوا و درگیری تاکید داشت وی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ۱۸ عرصه فعالیت می کند خواستار همکاری در تمام زمینه ها شد .
در ادامه معاونین ستاد خواستار فعال شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان و تشکیل کارگروه مشترک تعیین محتوی شدند .
در ادامه جلسه آقای دبیقی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان گفت: با توجه به ظرفیت استان تغییراتی در سطح سازمان انجام داده و رویکرد تمامی برنامه های صدا و سیما امربه معروفی بوده ولی به صورت تخصصی خیلی کم کار کرده ایم و باید پا به پای ستاد عمل نمائیم وی اعلام آمادگی کردند تا در زمینه های مختلف با ستاد امر به معروف همکاری نمایند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.