ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۹۸
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:
معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر کشور گفت: کردستان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است و در این حوزه اقدامات شاخصی داشته است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، حجت الاسلام حمیدرضا صادق زاده معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر کشور صبح امروز در جمع طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، گفت: کردستان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است و در حوزه بانوان، حجاب و عفاف، مسائل فرهنگی و... اقدامات شاخص و زبانزدی داشته است.

وی با اشاره به توانمندی های برادر حاج محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، افزود: قرار است از توانایی های ایشان در ستاد مرکز استفاده شود و جایگزین وی نیز فردا اعلام خواهد شد.

معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور ، عملکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان را وحدت آفرین خواند و گفت: برای امر به معروف باید کسب قدرت ایجاد شود و این قدرت باید همراه با عقلانیت باشد تا سبب افزایش سرمایه های اجتماعی و معروفات در جامعه  شود.

حجت‌الاسلام صادق‌زاده ابراز داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان کسب قدرت همراه با عقلانیت را در امر به معروف و نهی از منکر به خوبی پیاده کرده است.

وی گفت: مردم کانون اصلی هجده عرصه امر به معروف و نهی از منکر هستند و باید به سمتی حرکت شود که یک آمر به معروف و نهی از منکر در یک دستگاه یا شهر کوچک احساس کند که دیده می شود و اقدامات او مورد توجه است.

معاونت امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مشکل جامعه ما در عمل نکردن به اصل اول بند سوم قانون اساسی مبنی بر " ایجاد محیط مساعد برای‏ رشد فضایل‏ اخلاقی‏ بر اساس‏ ایمان‏ و تقوی‏ و مبارزه‏ با کلیه‏ مظاهر فساد و تباهی" است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.