ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۹۵
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
به درخواست رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بم
علی شجاع حیدری دبیر، خانم شفیعی مسئول عفاف و حجاب، عباس صادقی مسئول امور شهرستان ها و محمد حسین عرب مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در سفر به شهرستان بم با امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، مدیران اجرایی بم و جمعی از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان؛ علی شجاع حیدری دبیر، خانم شفیعی مسئول عفاف و حجاب، عباس صادقی مسئول امور شهرستان ها و محمد حسین عرب مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در سفر به شهرستان بم با امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، مدیران اجرایی بم و جمعی از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر دیدار کردند.

علی شجاع حیدری با بیان سیاست‌های کلی ستاد و فعال‌تر شدن ستاد شهرستان بم در جلسه شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شرکت نموده و ضمن پیگیری موارد انجام شده شهرستان نسبت به رفع نواقص موجود با هماهنگی مسئولین شهرستان اقدام نمودند و سپس در جلسه تبیینی طلاب شرکت کرده و کمیته برسی مشکلات ستاد شهرستان تشکیل گردید.

خانم شفیعی مسئول عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این دیدار در خصوص طرح جامع عفاف و حجاب و عرصه های ۱۱ گانه توضیحاتی ارائه نمودند.

در پایان سفر اعضا ستاد از شرکت تعاونی تولید پروفیل بهار در شهرک صنعتی بازدید کردند.

ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.