ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۹۳
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
آیت الله صدیقی مطرح کرد؛
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور تقوای الهی را ترک محرمات دانست و گفت: این مهم بدون ولایت معنا ندارد. امروز کسانی که غیرت دینی دارند نباید در برابر بی احترامی به مسائل دینی از جمله حجاب ساکت باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان؛ آیت الله کاظم صدیقی در مراسم نخستین سالگرد ارتحال مرجع عالیقدر جهان تشیع آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی که در امامزاده عبدالله گرگان برگزار شد اظهار کرد: تقوا و غیرت دینی مولفه مهم مسلمانی است‌ دنیای امروز آتش باران است اگر سرمان را از سنگر تقوای الهی خارج کنیم آتش به قلب‌مان اصابت می‌کند.

وی تقوای الهی را ترک محرمات دانست و افزود: این مهم بدون ولایت معنا ندارد امروز کسانی که غیرت دینی دارند نباید در برابر بی احترامی به مسائل دینی از جمله حجاب ساکت باشند نباید در برابر ظلم صهیونیست‌ها بی‌تفاوت باشند، کسانی که در برابر این اعمال سکوت می‌کنند مرزبان دین نیستند و اگر نماز شب هم بخوانند سکولار در عمل هستند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اینکه آیت‌الله علوی مرجع با غیرت ذیل پرچم ولایت بود، یادآور شد: مرحوم آیت الله علوی گرگانی مرجع روشن‌بین ولایتمدار بود و دربست زیر پرچم ولایت قرار داشت چرا که می‌دانست ولایت اقتدار و عزت شیعه است.

آیت الله صدیقی، مبلغان را جز ارکان دین برشمرد و خاطرنشان کرد: همانطور که امام صادق(ع) فرمودند مبلغان مرزبان هستند و مرزهایی که ابلیس مورد هجمه قرار می دهد اگر توحید و چشمه جوشان آن نباشد بعضی اوقات مبلغان هم نمی‌توانند در برابر شبهات دفاع لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مراجع تقلید چشمه جوشان و پناهگاه مردم هستند، تصریح کرد: خداوند تضمین کرده اگر ایمان داشته و زیر پرچم ولایت باشید دنیا و آخرت شما را آباد و انواع عذاب الهی را از شما دور می‌کند.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: تقوا راه رسیدن انسان به حیات طیبه است لذا نباید از سنگر تقوای الهی خارج شویم، همواره باید با خدا بود و لحظه از خدا جدا نشد تا در دام شیطان گرفتار نشویم.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.