ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۸۲
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
سرپرست اداره کل آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، طراحی ۱۸ عرصه مطالبه‌گری، احیای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و برپایی قرارگاه گام(گشت ارشاد مدیران) را از مهم ترین اقدامات این ستاد برشمرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دکتر زهرا مسعود در کرسی آزاداندیشی «تحلیلی بر ابعاد پیدا و پنهان تحریم‌های اخیر نهادها و شخصیت‌های ایرانی» که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه تهران در تالار امیرکبیر این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اقدامات تحولی این ستاد در دوره دبیری دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی گفت: ستاد امر به معروف در این سال دو بار تحریم شد؛ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ توسط دولت کانادا و ۳ بهمن ۱۴۰۱ توسط اتحادیه اروپا.

وی افزود: در آیین‌نامه اجرایی اتحادیه اروپا دلایل این تحریم‌ سه مسئله نقض حقوق بشر، وضع قوانین سختگیرانه علیه زنان و اجحاف علیه حقوق زنان ذکر شده است. دکتر مسعود تصریح کرد: البته ستاد امر به معروف تنها تحت تحریم بین‌المللی قرار نگرفت بلکه در داخل حتی توسط برخی افراد مدعی و رسانه‌های فرصت‌طلب نیز مورد هجمه قرار گرفت.

سرپرست اداره کل آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران در ادامه، به بیان مهمترین سیاست‌ها و طرح‌ها ستاد در دوره جدید پرداخت و گفت: توجه ویژه به رویکردهای علمی و آموزشی، احیا و ساماندهی تشکل‌های مردمی، طراحی ۱۸ عرصه مطالبه‌گری، احیای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، برپایی قرارگاه گام (گشت ارشاد مدیران)، آمادگی ستاد برای پیگیری مطالبات قانونی مردم و ساماندهی تجمعات در راستای اجرای اصل ۲۷ قانون اساسی و تدوین طرح عفاف و حجاب از مهمترین این طرح‌هاست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.