ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۱۱
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری:
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: مسیر پیش روی ستاد امر به معروف که باعث عصبانیت دشمنان شده قطعا با قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت و تحریم‌های پوچ و مسخره خللی به این مسیر مقدس وارد نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در استان در واکنش به تحریم ستاد توسط دولت خبیث انگلیس گفت: این دست اقدامات، تکراری و بیهوده غربی‌ها تنها استیصال آن‌ها را به جهان مخابره می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری افزود: الحمدلله دشمنان ملت شریف ایران جزو حمقا هستند زیرا به کررات تجربه تحریم را داشته و مشاهده کرده‌اند این دست اقدامات خبیثانه هیچ خللی در مسیر پیشرفت ندارد بلکه ما را مستحکم‌تر و اراده ما را برای مقابله با فرهنگ رو به زوال غرب قوی‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمن از رشد فرهنگ اسلامی در سایه انقلاب آسیب دیده و نگران است و می‌خواهد مانع شود خاطرنشان کرد: این مسیر پیش روی ستاد امر به معروف و نهی از منکر که باعث عصبانیت دشمنان شده قطعا با قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت و این تحریم‌های پوچ مسخره کوچکترین خللی به این مسیر مقدس وارد نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام در پایان خاطرنشان کرد: مسئله احیای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر مسئله مهمی در پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دشمن از مجموعه‌هایی که باعث احیای این دو واجب فراموش شده، می‌شوند هراسان است لذا از روی استیصال و بیچارگی رو به تحریم می‌آورد که مطلقا تاثیری نخواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.