ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۶۰۵
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر
آیت الله صفایی بوشهری در خطبه دوم نماز جمعه : قرارگاه عفاف و حجاب که مسئولیت آن با استاندار محترم و در شهرستان‌ها با فرمانداران محترم است و ۳۲ دستگاه هم در اختیار دارند موضوع عفاف و حجاب عنایت داشته و همان قوانینی که به آنها ابلاغ شده را مدیریت کنند

مسئولین قرارگاه عفاف و حجاب ، قوانینی که به آنها ابلاغ شده را مدیریت کنند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر ، آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه دوم نماز جمعه ، توجه همه مسئولین را به موضوع ورود مهمانان نوروزی جلب کرده و اظهار داشتند :

نکته‌ ای که بسیار لازم است به مسئولین تذکر داده شود، ما عید پیش رو داریم و مسافران زیادی به استان بوشهر می‌آیند و حضور خواهند داشت، در این رابطه سه نکته بسیار مهم است:

یکی مسئله‌ی فرهنگی است، قرارگاه عفاف و حجاب که مسئولیت آن در استان با استاندار محترم و در شهرستان‌ها با فرمانداران محترم است و ۳۲ دستگاه هم در اختیار دارند موضوع عفاف و حجاب عنایت داشته باشند و همان قوانینی که به آنها ابلاغ شده مدیریت کنند و همه هم به آنها کمک کنند، روحانیت و نیروهای انقلابی و حوزه‌های علمیه کمک کنند همه به این مجموعه کمک کنند تا هم بحث عفاف هم بحث حجاب در این ایام به نحو احسن مراعات شود. الان شرایط، شرایط مطلوبی نیست و اگر از الان مدیریت نشود ظن این می‌رود که در آن ایامی که اوج حضور مسافران است به مشکل برخورد شود. مسایل فرهنگی، اصل مدیریت یک جامعه هست.

دوم، مسأله‌ی اجتماعی است. جمعیت زیادی وارد بر استان می شود این جمعیت با فرهنگ‌های مختلف با روحیات مختلف نیاز دارد به یک مدیریت اجتماعی، نیاز دارد به یک امنیت اجتماعی که هم آن مسافران عزیز در یک فضای سالم به سر ببرند و هم مردم استان، خدایی نکرده تزاحمات و تعارضاتی پیش نیاید، امنیت به شکل صحیح برقرار باشد.

نکته سوم، مسأله‌ی رفاهی است. وقتی یک جمعیت فوق‌العاده‌ای به یک استان وارد می شود مثل استان بوشهر بالطبع یکسری نیازهای رفاهی دارند، اگر آن نیازهای رفاهی تامین نشود هم خود آنها مشکل پیدا می‌کنند و هم مردم استان دچار مشکلات می شوند لذا توجه ویژه بر روی سه مساله‌ی فرهنگی به شکل ویژه، مدیریت اجتماعی و ایجاد زیرساخت‌های رفاهی برای مسافران، لازم و ضروری است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.