ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۹۹
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
معاون علمی و فرهنگی و همچنین مدیر امور خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب به عنوان «جوان برتر استان» و «اولین بانوی تأثیرگذار استان» در سال ۱۴۰۱ انتخاب و تجلیل شدند.

انتخاب «جوان برتر» و «بانوی تأثیرگذار» کهگیلویه‌بویراحمد از ستاد امر به معروف

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه وبویراحمد؛ به مناسبت هفته جوان آیین تجلیل از جوانان برتر سال ۱۴۰۱ استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور عین الله دهقان مدیرکل ورزش و جوانان استان، مسعود نوری مدیرکل امور اجتماعی استانداری، عاطفه سادات مدبرنژاد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، حجت الاسلام حمزه پیشقدم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان برگزار شد و ۱۱ نفر از نخبگان جوان در حوزه‌های مختلف مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این آیین از اسماعیل مدبرمقدم، معاون علمی و مهندسی فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد به عنوان جوان برتر در حوزه رسانه و فضای مجازی و همچنین برترین جوان سال ۱۴۰۱ در استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

تجلیل از معاون علمی و فرهنگی و مدیر امور خانواده ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد

مدیر امور خانواده ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد به عنوان اولین بانوی تأثیرگذار استانی انتخاب شد

همچنین آیین تجلیل از بانوان تاثیرگذار استان کهگیلویه و بویراحمد، توسط دفتر امور زنان و خانواده استانداری، با حضور جمعی از مسئولین و مدیران استانی در جهت بهره مندی استان از ظرفیت زنان توانمند، خبره، جهادگر و پیشران که در منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طلایه داران عرصه جهاد تبیین و تحقق تمدن اسلامی هستند، برگزار شد.

از میان ۱۵۰ بانوی استانی که رزومه خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کرده بودند، حدود ۲۰ نفر از بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان زنان تاثیرگذار انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند.

سرکار خانم فتانه توحیدی مدیر امور خانواده، عفاف و حجاب ستاد امر به معروف استان کهگیلویه و بویراحمد، مدرس دانشگاه، مشاور و مدرس خانواده، نویسنده، و فعال فرهنگی، اجتماعی سیاسی به عنوان اولین بانوی تأثیرگذار استانی در این همایش معرفی، و از ایشان تجلیل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.