ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۸۷
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
معاون امور استان ها و نهادهای حاکمیتی ستاد امر به معروف مطرح کرد؛
معاون امور استان ها و نهادهای حاکمیتی ستاد امر به معروف گفت: یکی از موضوعاتی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر دنبال می کند ایجاد فضای فرهنگی ایرانی اسلامی برای گردشگران در تعطیلات نوروز است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده،در ساری با بیان اینکه از عملکرد مدیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر همیشه به صورت میدانی بازدید به عمل می‌آوریم تا نقاط قوت و ضعف بررسی و بازگو شود، گفت: جلسه امروز با شرکت مدیران ستاد امر به معروف سه استان شمالی گیلان، گلستان و مازندران به میزبانی مازندران تشکیل شده تا برنامه‌های مدیران برای ایام پیش رو بررسی شود.

معاون امور استان ها و نهادهای حاکمیتی ستاد امر به معروف افزود: این سه استان همواره گردشگرپذیرترین استان‌های کشور بوده اند و یکی از موضوعات مورد بررسی در جلسه امروز ایجاد فضای فرهنگی ایرانی اسلامی برای گردشگران در تعطیلات نوروز است تا در کنار تفرج و تفریح برنامه‌های فرهنگی را هم داشته باشند.

وی گفت: رویکرد جدید ستاد امر به معروف علاوه بر پرداختن به موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و محیط زیستی، حفاظت و صیانت از کانون خانواده است که با برنامه‌های دقیق و عالمانه در حال پیگیری است.

 

تعداد بازدید : 15

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.