ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۸۳
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد؛
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: همانطوری که در جنگ سخت همه مسلح می‌شوند در جنگ نرم فرهنگی نیز همه باید به کمک ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیایند.
در جنگ نرم فرهنگی همه به کمک ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیایند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در دیدار با معاون امور استان‌ها و دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و دبیران سه استان شمالی گیلان مازندران گلستان، با بیان اینکه تحریم عیدی امام زمان (عج) است، اظهار کرد: تحریم نشان از این موضوع دارد که امر به معروف و نهی از منکر کار خودش را درست انجام می‌دهد و در راه این حضرت حرکت میکند و از جانب دشمنان امام زمان (عج) مورد تحریم قرار گرفته که این موضوع ما را به کارمان مومن‌تر و معتقدتر می‌سازد.

وی افزود: روزی که مورد غضب استکبار جهانی قرار نگیریم برای ما روزی ناخرسند است و برعکس آن معلوم میشود که کارمان را درست انجام داده‌ایم.

آیت الله محمدی لائینی بر لزوم استفاده درست از ظرفیت گردشگری در فصل بهار تاکید و اضافه کرد: در این فصل حضور گردشگران ایام نوروزی در استان البته به جز گردشگران دریایی فرصتی برای پیشرفت و رشد اقتصادی منطقه است اما نگرانی ما از این است که نتوانیم از این فرصت درست استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به مسائلی که در دیدار اخیر با رئیس‌جمهور مطرح شد، خاطرنشان کرد: اولین مسئله‌ای که بنده مطرح کردم مسئله فرهنگی بود، باید بپذیریم که امروز در جنگ فرهنگی قرار داریم، این جنگ حتی مهم‌تر از جنگ اقتصادی است اما جنگ اقتصادی فوریت دارد.

این مسئول خواستار تعامل دستگاه‌های حوزه فرهنگی با امر به معروف شد و ادامه داد: همانطوری که در جنگ سخت و نظامی نیروهایی که سلاح به دست دارند می‌جنگند، در جنگ نرم هم باید همه کمک کنند که اگر اینطور نباشد امر به معروف کاری نمی‌تواند بکند، باید پشتوانه اجرایی وجود داشته باشد.

وی با اشاره به وجود قوانین و مقررات در حوزه فرهنگی در کشور، تصریح کرد: باوجود این قوانین متاسفانه با وادادگی مواجه هستیم، تشویق و تمجید بدون خروجی خوب در میدان به دور خود چرخیدن است.

آیت الله محمدی لائینی اظهار کرد: انتقال تجربیات استان‌های موفق همچون قم با توجه به هماهنگی سیستم نهادها و دستگاه‌ها باهم راهکار خوبی برای موفقیت میدانی امر به معروف و نهی از منکر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.