ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۴۸
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر
شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرند با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و سایر اعضاء در جهت برنامه ریزی هرچه بهتر ماه مبارک رمضان و نظارت بر وضعیت بازار در آستانه سال نو در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرند برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان،  در آستانه فرارسیدن نیمه شعبان میلاد باسعادت امام زمان (عج) جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرند با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و سایر اعضاء در جهت برنامه ریزی هرچه بهتر ماه مبارک رمضان و نظارت بر وضعیت بازار در آستانه سال نو در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرند برگزار گردید.

حجت الاسلام شجاعی امام جمعه و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرند ضمن تبریک عید نیمه شعبان و تاکید بر رعایت شئونات اسلامی و تقارن ایام نوروز و فصل بهار با ماه مبارک رمضان اظهار داشت: اگر فردی به هردلیلی یا عذر شرعی نتواند روزه بگیرد لزومی ندارد بصورت علنی اقدام به روزه خواری کند و سبب حرمت شکنی در این ماه پر فضیلت شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.