ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۲۰
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
سردار رادان:
رئیس پلیس کشور گفت: باید در سال ۱۴۰۲ در مجموعه انتظامی کشور فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهادینه‌سازی و در امتداد آن به یک فرهنگ سازمانی قالب تبدیل شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار احمدرضا رادان در سومین جلسه گردهمایی سراسری آمران به معروف و ناهیان از منکر با تاکید بر اینکه به چه میزان برای سربازی امام زمان (عج) قدم برداشته ایم، تصریح کرد: زمانی که این مهم مورد توجه قرار بگیرد همه حجت‌ها بر ما تمام، وظایف نیز جاری و ساری و مأموریت‌ها برای ما نیز امر به معروف می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی گفت: همه ما جزو آمران به معروف هستیم؛ زمانی که به فرماندهان در روی زمین مکنت داده می‌شود وظایفی نیز به عهده آنها قرار می‌گیرد بنابراین بایستی امر خداوند را نیز اجرایی کنند؛ بایستی حدود و اندازه خود را در دو فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در نظر بگیریم ضمن اینکه باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که شرایط را برای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر برای پلیس عین مأموریت است، خاطرنشان کرد: پلیس در تراز انقلاب اسلامی در جمهوری اسلامی ایران، همه برای امر به معروف است در واقع اگر سرقت را منکر می‌دانید برای این است که معروف در جامعه بیشتر شود.

سردار رادان گفت: تمام اقدامات پلیس برای انجام مأموریت و وظایف محوله است به شرط اینکه معروف نیز به دنبال آن تبیین شود؛ بایستی در سال ۱۴۰۲ در مجموعه انتظامی کشور فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهادینه سازی و در امتداد آن به یک فرهنگ سازمانی قالب تبدیل شود.

رئیس پلیس کشور ادامه داد: زمانی که فریضه امر به معروف و نهی از منکر به یک فرهنگ سازمانی قالب تبدیل شود می‌توان گفت که به اوج پیروزی، سربلندی و موفقیت در سازمان رسیده ایم؛ از سویی مأموریت تمامی فرماندهان امر به معروف و نهی از منکر است و معروفی پایدار می‌ماند که منکری از جامعه رخت برمی بندد که از جنس دل به دست آوردن باشد نه جسم بنابراین بایستی نوع بیان و رفتار خود معرفی از معروف باشد.

سردار رادان با تاکید بر اینکه پلیس بایستی حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد، عنوان کرد: اساساً همه ما با توجه به ماموریت‌هایی که بر عهده داریم بایستی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر پای کار باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.