ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۱۹
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
با دستور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان و به دنبال هماهنگی با ستاد کشور بنا داریم ستاد شهرستان های تابعه استان را راه اندازی و فعال نماییم .

با دستور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان  و به دنبال هماهنگی با ستاد کشور بنا داریم ستاد شهرستان های تابعه استان را راه اندازی و فعال نماییم .

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان، میثم صابریون دبیر ستاد استان در دیدار با امام جمعه اسدآباد آمادگی استان را برای فعال کردن ستاد شهرستان اعلام کرد و گفت: با دستور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان  و به دنبال هماهنگی با ستاد کشور بنا داریم ستاد شهرستان های تابعه استان را راه اندازی و فعال نماییم .

وی افزود: همانگونه که استحضار دارید ستاد قبلا در بحث عفاف و حجاب تمرکز داشت و به همین علت است که عامه مردم و بسیاری از مسئولین نیز وظیفه ستاد را صرفا در بحث عفاف و حجاب خلاصه می کنند در صورتی که  پس از ورود آیت الله صدیقی بعنوان رئیس ستاد کشور، برای ستاد هجده عرصه تخصصی درنظر گرفته شده است که گروه های مردمی با توجه به تخصص خود اقدام به ثبت تشکل نموده و فعالیت می نمایند و در همین رابطه در صورت نیاز، حمایت ها و پشتیبانی آموزشی و قضایی ستاد را خواهند داشت .

دبیر ستاد استان با توضیح چگونگی نظارت بر افعال مسئولین بیان کرد: در مسیر اجرایی کردن رویکرد جدید ستاد، بحث گشت ارشاد مسئولین در دستور کار قرار گرفته که هم با واسطه گروه های احیاگر مطالبه گر و هم بصورت مستقیم وارد می شویم و به حمدالله برای پاسداشت از زحمات مدیران خدوم و اصلاح رفتار مدیران و کارکنانی که احیانا خطای رفتاری و عملکردی دارند توفیقاتی داشته ایم .

صابریون با تشریح نمودار سازمانی ستاد شهرستان ها گفت: در راستای راه اندازی ستاد شهرستان ها یک دستورالعمل کلی برای سراسر کشور تدوین شده است که بر اساس این دستورالعمل، ائمه محترم جمعه شهرستان ها بعنوان رئیس، و فرماندهان محترم سپاه نواحی شهرستان بعنوان جانشین تعیین می شوند؛ برای انجام کارهای اجرایی ستاد، توسط این بزرگواران سه گزینه برای سمت دبیری ستاد به استان معرفی می شوند که پس از طی مراحل اداری، یک نفر انتخاب و بعنوان دبیر شروع بکار خواهد کرد .

دبیر ستاد استان ضمن اشاره به کمبودها و عدم تخصیص اعتبار مناسب به بخش فرهنگ که باعث مظلومیت فرهنگ در طول انقلاب شده است اظهار کرد: در جلسه فصلی ستاد استان، استاندار محترم قول مساعدت و همکاری برای تامین مکان ستاد شهرستان ها را داده است که به استناد صورتجلسه موجود ان شاءالله امام جمعه محترم بعنوان رئیس ستاد شهرستان پیگیری می فرمایند تا این امر محقق شود و در صورت تامین مکان، ستاد استان نیز برای تامین بخشی از تجهیزات ستاد شهرستان اقدام خواهد کرد؛ که اگر روند تامین مکان ستاد ، معرفی و انتخاب دبیر به سرعت انجام شود آمادگی داریم ستاد شهرستان را تا پایان اسفند ماه راه اندازی و فعال نماییم .

انتهای پیام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.