ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۵۰۵
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
دیدار با رئیس اتحادیه املاک تهران
دیدار معاون مطالبه گری و امور دستگاه های حاکمیتی و مدیرکل دستگاه های قضایی و اجرایی ستاد استان تهران با ریاست محترم اتحادیه املاک تهران

به گزارش اداره کل روابط عمومی ستاد استان تهران؛ با دعوت معاونت مطالبه گری و امور دستگاه های حاکمیتی ستاد استان تهران، رئیس اتحادیه املاک تهران جناب آقای کیانوش گودرزی به ستاد استان تهران آمد.

 

رئیس اتحادیه املاک تهران به ستاد امر به معروف استان تهران آمد

 

در این دیدار جناب آقای گودرزی رئیس اتحادیه املاک تهران ضمن ابراز خوشحالی از دعوت معاونت مطالبه گری آمادگی خود را در خصوص هرگونه همکاری با ستاد استان تهران را اعلام نمود.

در این دیدار جناب آقای شیرازیان معاون مطالبه گری و امور دستگاه های حاکمیتی ضمن عرض خیر مقدم خدمت رئیس محترم اتحادیه املاک تهران نسبت به ارائه رهنمون ها و پیشنهادات پیرامون حوزه املاک بیاناتی را ارائه نمودند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.