ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۴۲۵
تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دادستانی کل کشور با بیان این‌که ستادهای استانی امر به معروف موضوع‌شناسی دقیقی از مسائل خود داشته باشند، گفت: درباره روش‌های امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌ها باید قانون مشخصی وجود داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت‌الاسلام مرادی در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور، قدم نخست در امر به معروف و نهی از منکر مسئولان را جهاد تبیین دانست و افزود: متأسفانه بسیاری از مسئولان در بیان کار‌های خود هنری ندارند و اگر بیان صحیح و هنرمندانه داشته باشند بسیاری از مشکلات پیش نمی‌آید.

وی با اشاره به استخراج ۱۰۳ سرفصل از مصادیق حقوق عامه موجود در قوانین توسط دادستانی کل کشور افزود: با همکاری پژوهشکده و معاونت حقوقی قوه قضاییه ده‌ها جلسه در این ارتباط برگزار و این موضوعات را با زیر مجموعه آن احصا کرده‌ایم و به تمام دادستان‌ها نیز اعلام کردیم که این وظایف و تکالیف دستگاه‌هاست و هر جا ترک فعلی وجود داشت، ورود کنند.

حجت‌الاسلام مرادی تاکید کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند درباره مصادیق حقوق عامه که توسط دادستانی استخراج و اعلام شده، از دستگاه‌ها، متقاضی و مطالبه‌گر باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.