ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۲۶۹
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
نویسنده کتاب «مطالبه‌گری پیشرو» مطرح کرد؛
یکی از فعالان مطالبه‌گر تشکل‌های مردمی با تأکید بر بازتعریف امر به معروف و نهی از منکر در تراز انقلاب اسلامی گفت: اصل این دو فریضه، مطالبه‌گری است، در حالی که هنوز به ضرورت آن پی برده نشده و اگر مطالبه‌گری نباشد جای آن را شورش و اغتشاش می‌گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ سیدامیر سیدجعفری در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور افزود: البته مطالبه‌گری دستوری نیست بلکه باید زمینه آن‌را فراهم کرد تا شرایطی بوجود آید که حتی دانش‌آموزان امکان مطالبه‌گری داشته باشند سپس این شرایط برای دانشگاه‌ها و ادارات فراهم شود.

نویسنده کتاب «مطالبه‌گری پیشرو» تأکید کرد: دشمن با برنامه مشخصی به دنبال رخنه در نسل‌های گوناگون است به همین دلیل می‌بینیم در اغتشاشات اخیر نسل‌های مختلفی شرکت ‌کردند و ما باید با تمامی این نسل‌ها ارتباط برقرار کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.