ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۲۶۴
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم تأکید کرد؛
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اهمیت امر به معروف مردم به مسئولان گفت: ما در وزارت علوم مکانیسم‌هایی مانند برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، تربیون آزاد، گفت وگوهای صریح، نشست‌های دانشجویی و... را طراحی کرده‌ایم که دانشجویان بتوانند نسبت به مسئولان وزارتخانه نقد و نظر خود را بیان کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دکتر جعفرپور در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور افزود: یکی از اقدامات ما طراحی سامانه جمع‌سپاری است که تمام دانشجویان به آن دسترسی داشته و می‌توانند مطالب خود را آزاد و شفاف درباره طرح‌های پیشنهادی بیان کنند همچنین ستاد گفت وگوی ملی را فراتر از وزارتخانه تشکیل داده‌ایم که در آن نمایندگان تمامی وزارتخانه‌ها مشارکت دارند و وظیفه راهبری و پیگیری برگزاری جلسات آزاد میان دانشجویان و مسئولان مختلف را برعهده دارد.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم با اشاره به این‌که کمیته رصد و پایش برای بررسی وضعیت دانشگاه‌ها نیز فعال است، ابزار داشت: همچنین هیأت اندیشه‌ورز دستگاهی را ایجاد کرده‌ایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.