ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۲۶۳
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ورزش و جوانان، خواستار توجه ویژه به نسل جوان شد و گفت: ما برای قشری در حال برنامه‌ریزی هستیم که نسبت به آن شناخت کاملی نداریم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت‌الاسلام احدی در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور با اشاره به این‌که امر به معروف و نهی از منکر باید عمومی شود، بیان داشت: برای عمومی‌کردن این دو فریضه الهی باید نسبت به جامعه، شناخت کامل داشت و از ابزارهای روز استفاده کرد و یکی از ابزارهای مهم، تولیدات رسانه‌ای است.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ورزش و جوانان، تمرکز بر موضوعات مورد اقبال جامعه همانند عدالت، هوای پاک و... را یکی دیگر از راه‌های گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه برشمرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.