ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۲۶۲
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت دادگستری مطرح کرد؛
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت دادگستری با تأکید بر شناخت تحرکات واقعی دشمن گفت: خیال نکنیم تنها دشمن خارجی علیه ما توطئه می‌کند بلکه بخش عمده‌ای از ترویج بی‌عفتی‌ها، بی‌حجابی‌ها و ابتذال اخلاقی توسط دشمن داخلی صورت می‌گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دکتر فلاحیان در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور یکی از مشکلات اصلی جامعه بانوان را از بین رفتن اعتماد به نفس این قشر دانست و تصریح کرد: در هیچ کشوری به اندازه ایران جراحی‌ زیبایی نداریم، چرا این اتفاق می‌افتد؟

وی تقویت غیرت مردانه را یکی از راه‌های گسترش عفاف و حجاب جامعه برشمرد و عنوان کرد: درست است که باید بر روی مبحث عفاف و حجاب تأکید کنیم ولی نباید از بحث غیرت مردانه هم غافل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.