ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۲۵۶
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر ویژه راهبران اتوبوسرانی مشهد با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی، اداره کل نوسازی و تحول سازمانی، سازمان اجتماعی و فرهنگی مشهد در حال برگزاری است.

همایش آموزشی امر به معروف و نهی از منکر ویژه راهبران اتوبوسرانی مشهد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی؛ علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: همزمان با دهه فجر، همایش آموزشی امر به معروف و نهی از منکر به مدت پنج روز ویژه راهبران اتوبوسرانی در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره آموزشی در فاز اول برای ۱۳۴۱ اتوبوسران و مینی بوسران با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، اداره کل نوسازی و تحول سازمانی، سازمان اجتماعی و فرهنگی در فرهنگسرای شهدای وحدت برگزار می‌شود.

نیشابوری  گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، تعامل سازنده شهروندان و راهبران اتوبوسرانی در حفظ شئونات و صیانت از فضای معنوی شهر در ارائه خدمات اتوبوسرانی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.