ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۹۵
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت آموزش و پرورش:
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مجازی شدن مدارس در ایام کرونا خاطرنشان کرد: در گذشته معلمان مرجع تأثیرگذار بر روی دانش آموزان بودند ولی اکنون با مجازی شدن تحصیل، معلم جزو مؤلفه‌های چندم به شمار می‌آید و به همین دلیل ما باید براساس شرایط فعلی برنامه‌ریزی کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دکتر باقری در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور یکی از وظایف شوراهای امر به معروف و نهی از منکر را امیدآفرینی در جامعه برشمرد و بیان داشت: از راه‌های افزایش امید در جامعه، امر به معروف مردم به مسئولان است.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت آموزش و پرورش بر فراهم کردن شرایطی جهت اعلام نظر مردم درباره مسئولان تأکید کرد و یادآور شد: اکنون اقبال و مطالبه عمومی جامعه، افزایش نظارت بر عملکرد مسئولان است و در این زمینه می‌شود از تشکل‌های مردمی و گروه‌های جهادی بهره برد.

دکتر باقری پیشنهاد داد: آسیب شناسی از علل و ریشه‌های ترک امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نیز صورت گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.