ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۵۵
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت امور خارجه از شناسایی مصادیق معروف و منکر در این وزارتخانه خبر داد و یادآور شد: در وزارت امور خارجه پنج سازوکار برای شنیدن صدای مردم تعریف شده که بازخوردهای خوبی داشته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت‌الاسلام دکتر کبریایی در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورزان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌هایی اجرایی و حاکمیتی کشور با بیان این‌که تمام بشریت به دنبال امر به معروف و نهی از منکر هستند، خاطرنشان کرد: هدف از انجام این دو فریضه، تعالی و سعادت جامعه است و برای رسیدن به این هدف نیازمند نقشه راه هستیم و ابزار رسیدن به آن نیز استفاده از تکنیک‌هاست.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه مرجع عالی سیاست‌گذاری در عرصه فرهنگ، شورای عالی انقلاب فرهنگی است، گفت: راهکار عملی، اجرای قوانین و مصوبات موجود است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.