ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۱۹
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان ضمن گرامی داشت این ایام الله و یاد و نام حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی بیانیه به شرح زیر صادر کرد.

طلیعه چهل و پنجمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران سرآغازی برای تثبت اقتدار منطقه ای و فرامنطقه ای جمهوری اسلامی است.

در طول ۴۴ سال فراز و نشیب نظام شاهد سخت ترین هجمه های نظامی ، فرهنگی ،سیاسی و اقتصادی علیه این انقلاب جهانی بودیم و همگان آشکار فهمیدند نظام بر گرفته از تفکرات شوم آنان در منبر های تخصصی ایران پایانی نداشته و آنان به طور مستمر در تلاش و تکاپوی هستند و بویژه حوادث چند ماهه اخیر به تعبیر مقام معظم رهبری نشان داد که چه برنامه ریزی دقیق و تحسین برانگیزی دارند.

اما آنان از اصول مهم اقتدار نظام غافلند ایران اسلامی به واسطه انقلاب بر گرفته از قرآن ، سیریه نبوی (ص) و ائمه هدی (ع )بود و همواره مشمول عنایات الهی بوده و خواهد بود و بی شک گزندی به آن نخواهد رسید.

غافلند که نظام جمهوری اسلامی رهبری مقتدر ، مدیر شجاع دارد که همواره در کوران حوادث و هجمه های براندازانه دشمنان با آرامش برگرفته از ایمان و تقوای الهی ، با توطئه های شوم آنان مقابله می نماید و نقشه های آن را به طور مستمر نقش بر آب می کند .

غافلند که کشور مقتدر جمهوری اسلامی ایران از پشتیوانه مردمی برخوردار بوده و علیرغم تبلیغات مسموم برای چهره های هنری و ورزشی و افراد معرض و یا غافل با بهره برداری از جنگ رسانه ای و سایبری و تاثیر بر ذهن نوجوانان و جوانان ، مردم به اهداف شوم دشمنان در تضعیف نظام و یا تجزیه کشور پی برده و علیرغم مشکلات عدیده اقتصادی و مطالبات به حق مردمی در تقابل با این حملات سنگین در جنگ ترکیبی ایستادند و باز معاندین را ناکام گذاشتند.

 می شکنند مردم ولایتمدار ایران مقتدر اسلامی در طلایه‌دارن ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب مردمی خود به تمامی دشمنان خارجی و افراد قلیل مغرض و یا غافل داخلی اعلام می داریم که ما مردم ایران و بویژه مردم بصیر و فهیم استان کردستان که ذره ای از اهداف متعالی نظام کوتاه نیامده و مرید ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای مد ظله التعالی می باشیم و در راه اقتدار نظام تا پای جان ایستاده ایم.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.