ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۱۸
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین خبر داد:
چندین گروه و تشکل مطالبه گری با حضور در ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن بیان دغدغه ها و فعالیت هایشان در حوزه عفاف و حجاب و مطالبه گری از مسئولین آموزش هایی در رابطه با مسائل مربوط به مطالبه گری صحیح دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین نشست آموزشی مطالبه گران حوزه عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در محل این ستاد برگزار شد.

در این نشست چندین گروه و تشکل مطالبه گری با حضور در ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن بیان دغدغه ها و فعالیت هایشان در حوزه عفاف و حجاب و مطالبه گری از مسئولین آموزش هایی در رابطه با مسائل مربوط به مطالبه گری صحیح دریافت کردند و در جریان برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرارگرفتند.

 

حمید صالحی معاون امور اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در این جلسه با اشاره به اهمیت مردمی سازی امر به معروف و نهی از منکر گفت:گروه های مطالبه گری، بازوان قدرتمند ستاد امر به معروف و نهی از منکر در احیا این دو فریضه الهی هستند و ستاد تمام قد از گروه هایی که با رعایت مصالح نظام اسلامی اقدام به مطالبه گری در حوزه های مختلف می کنند؛ حمایت خواهد کرد.

خانم فرخی راد مدیر اداره خانواده و عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین از دیگر حاضران این جلسه بود که ضمن شنیدن اعتراض حاضرین به وضعیت برخورد با بی حجابی تشریح کرد:برای حل مسئله حجاب، ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه ای تدوین کرده به نام طرح جامع عفاف و حجاب که سعی دارد با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت با برقراری توازن صحیح بین مواجهه محتوایی و ساختاری با بد حجابی در کوتاه ترین مدت، تغییرات اثر بخشی در حوزه عفاف و حجاب ایجاد کند.

مهدی برخورداری سرپرست معاونت علمی و مهندسی فرهنگی نیز که در این جلسه حاضر بود با اشاره به اهمیت رشد محتوایی و علمی آمرین به معروف و ناهیان از منکر توضیح داد:برنامه آموزشی ستاد برای ارتقای علمی آمرین به معروف و ناهیان از منکر طرحی است به نام بینش معروف که ثبت نام دوره سوم این طرح آغاز  شده است و همه عزیزان دغدغه مند میتوانند از این دوره استفاده کنند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.