ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۱۵
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
معاون فرهنگی، علمی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان:
بهروج گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در در کانو نهای فرهنگی هنری مساجد تشکیل می شود.

به گزارش ستاد امر به معروف ونهی از منکر لرستان، ابراهیم بهروج در جلسه کمیته مساجد استان لرستان با اشاره به اهمیت هم افزایی بین دستگاه های فرهنگی، افزود: همکاری همه دستگاه های فرهنگی جهت احیای کارکردهای مسجد محور ضروری است.

معاون فرهنگی، علمی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با اشاره به توطئه های دشمنان، افزود: مسجد سنگر مقابله با توطئه های دشمنان است.

وی با اشاره به برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان در حوزه مساجد، افزود: ایجاد شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در کانونهای فرهنگی هنری مساجد از برنامه های ستاد امر به معروف ونهی از منکر است.

بهروج ادامه داد: ایجاد شوارهای امر به معروف و نهی از منکر در کانون های فرهنگی هنری مساجد می تواند نقش مهمی در رونق فعالیت های فرهنگی مسجد محور و جلوگیری از بی تفاوتی در جامعه داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به اهمیت بیان دستاوردهای انقلاب و بصیرت افزایی در مساجد، اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر جهت اجرای طرح 10 شب 10 کمیته مساجد دهه فجر با رویکرد بیان دستاوردهای انقلاب اسلامیو ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکر و تبیین طرح جامع عفاف و حجاب آمادگی دارد.
پایان پیام/

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.