ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۱۱۴
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین خبر داد:
نشست مسترکی بین دکتر لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و دبیر و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.در این دیدار که در دفتر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بر گزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین نشست مسترکی بین دکتر لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و دبیر و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.در این دیدار که در دفتر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بر گزار شد آقای لطف الله سیاهکلی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی ا زمنکر گفت: با توجه به کمبود هایی که در حوزه امر به معروف و نهی از منکر اولویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید آموزش صحیح آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر شرایطی دارد که این شرایط اگر به آمران به معروف و ناهیان از منکر آموزش داده نشود هزینه زا خواهد بود.در امر به معروف و نهی از منکر نفوذ کلام و اثر بخش بودن امر و نهی حائز اهمیت است و این با قدرت کلام به دست می آید و گفت و گو عالی ترین راه نفوذ در انسان هاست.

 

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گشت ارشاد مدیران تاکید کرد: مهم ترین مصداق معروف در ادارت، خدمت محوری است باید ببینیم در ادارات ما مدیرچقدر خدمت محور عمل می کند.از آن جایی که نبود عدالت اجتماعی منشا مشکلات زیادی در جامعه ماست عدم رعایت عدالت اجتماعی توسط مدیران، از منکرات بسیار بزرگ است.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام مهدی احمدی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان قزوین با تایید بر لزوم برخورد با منکرات اداری گفت: در رویکرد جدیدی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پیش گرفته است یکی از اولویت های بسیار مهم در امر به معروف ونهی از منکر بر خورد با بی عدالتی و فساد در ادارات و نهاد های حاکمیتی است.

 

وی در توضیح فعالیت های فرهنگی و ایجابی ستاد در رویکرد های جدید تشریح کرد:با تفاهمی که بین ستاد و شرکت بهره برداری نمایشگاه های بین المللی اتفاق افتاده است؛ ستاد به صورت ثابت در نمایشگاه های استان مستقر شده و از طریق برنامه های فرهنگی و ایجابی مانند مشاوره و غرفه کودک اقدام به تبلیغ حجاب و امر به معروف و نهی از منکر می کند.

در پایان این دیدار طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر و طومار گروه های مطالبه گری که در اعتراض به مماشات در برخورد با بی حجابی امضا شده بود به آقای سیاهکلی نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.