ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۹۵
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان ؛
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه ترویج عفاف و حجاب در استان سمنان نیازمند برنامه‌های تشویقی است، گفت: فرهنگ‌سازی در ترویج عفاف و حجاب ضروری است.
فرهنگ‌سازی در ترویج عفاف و حجاب ضروری است.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان سمنا‌ن، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مرتضی مطیعی عصر امروز در جلسه هیئت اندیشه‌ورز استانی که با حضور ریواده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در دفتر امام‌جمعه برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌ها و پیشنهادات ارائه شده، مباحث نظری در حوزه عفاف و حجاب است که باید به‌صورت جامع برای عملیاتی شدن، روی آن کار انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: مباحث و موارد قانونی در خصوص رفتار سلبی در حوزه عفاف و حجاب باید رعایت و از تندروی پرهیز شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان افزود: اقدامات ایجابی در جذب جوانان و کارهای فرهنگی و تشویقی نیز باید در حوزه حجاب و عفاف به‌صورت ویژه در دستور کار قرار‌ گیرد.

مطیعی بر ضرورت برگزاری جلسات هیئت اندیشه‌ورز استانی تأکید کرد و گفت: این مهم باید در راستای دستیابی به نتیجه مطلوب در حوزه عفاف و حجاب به‌صورت مستمر برگزار شود.

وی با بیان اینکه امر به‌ معروف و نهی از منکر یک فریضه واجب الهی است، افزود: ضرورت دارد تا اصول صحیح و درست امر به‌ معروف و نهی از منکر را بشناسیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.