ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۹۱
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان؛

تحریم ستاد امر به معروف صرفا برای دلخوشی موقت برخی چهره‌های صهیونیستی و آمریکایی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با اشاره به اقدام خبیثانه پارلمان اروپا در تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دبیر این ستاد اظهار کرد: این اقدام ناشایست پارلمان اروپا از سر استیصال و تحت تاثیر خواسته و اراده صهیونیست‌ها و رژیم صهیونیستی و به تبعیت از خواست و اراده هیئت حاکمه آمریکایی‌ها اتفاق افتاد.

وی در ادامه افزود: اروپایی‌ها به خوبی واقفند که این تحریم‌ها در تمامی حوزه‌ها برای کشور جمهوری اسلامی ایران تاثیر خاصی ندارد، در عین حال این گونه اقدامات را انجام می‌دهد، سوال اینجاست که چرا علیرغم اینکه به بی تأثیری این نوع تحریم‌ها آگاهند باز یک نهاد فرهنگی مثل ستاد امر به معروف ذیل نهاد‌های اقتصادی را تحریم می‌کند؟!

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان همچنین اضافه کرد: اروپاییان به جای رسیده‌اند که هر کاری بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و هر گونه فشار به ملت فهیم ایران آوردند هیچ نتیجه‌ای نگرفتند لذا این حرکت‌ها هم هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت صرفا برای دلخوشی موقت برخی از چهره‌های صهیونیستی و آمریکایی‌ها که بیشتر مانور تبلیغاتی است که به آمریکا اعلام همراهی کنند. چراکه اروپایی‌ها همیشه سایه آمریکایی‌ها و تابع آن‌ها بوده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی با تاکید بر اینکه این تحریم‌ها برای اروپا و آمریکا بی نتیجه و بی فایده است، تصریح کرد:، اما فایده این تحریم‌ها برای کشور و ملت ایران این است که ثابت می‌شود مسیری که دنبال می‌کنیم حق است و و حقانیت ما را به همه حق طلبان و آزادیخواهان عالم که اسم جمهوری اسلامی بر سر زبان‌ها افتاده است ثابت می‌کند.

وی گفت: اثر معکوس تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مثمر ثمر است،  و حقانیت ما را ثابت کرد و هم اگر اقشاری از جامعه نسبت به این ستاد، نگاه متفاوتی داشتند این اقدام پارلمان اروپا باعث شد که نگاه مردم به این نهاد فرهنگی خوش‌بینانه‌تر شود و سبب شده تا مردم به ما بیشتر نزدیک‌تر شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان تاکید کرد: بار‌ها ثابت شده که هرجا تحت فشار دشمن قرار می‌گیرد ارتباط آن با مردم بیشتر می‌شود، به عنوان مثال دشمن هرچه سپاه پاسداران را مورد تحریم قرار می‌دهد عشق و علاقه مردم نسبت به نهاد سپاه بیشتر می‌شود. اخیراً این اتفاق برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر رخ داده و بدون شک این اقدام برای ما خیر مطلق است و باعث رشد ستاد امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.

وی اذعان داشت: پارلمان اروپا با تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و همچنین دبیر این ستاد، مسیر را برای ما هموار کرد و نشان داد اقدامات این ستاد مثمر ثمر بوده است لذا به خودمان می‌بالیم و خوشحالیم.

کریمی افزود: این تحریم توسط پارلمان اروپا سبب می‌شود که ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیش از پیش در دل مردم جای بگیرد و به محبوبیتش افزوده شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.