ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۹۰
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردل:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردل با بیان اینکه پر واضح است مجموعه‌هایی که احیاگر فرهنگ اسلامی هستند مورد غضب و تحریم غرب قرار می‌گیرند گفت: تحریم ستاد امر به معروف، مهر تایید حقانیت این مجموعه در عملکرد احیاگرانه فرهنگ اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری  حجت السلام والمسلمین مجتبی محمدی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردل با بیان اینکه پر واضح است مجموعه‌هایی که احیاگر فرهنگ اسلامی هستند مورد غضب و تحریم غرب قرار می‌گیرند گفت: تحریم ستاد امر به معروف، مهر تایید حقانیت این مجموعه در عملکرد احیاگرانه فرهنگ اسلامی است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اردل ادامه داد: تضمین کننده حرکت در مسیر انقلاب اسلامی و احیا کننده تمامی فرایض  امر به معروف و نهی از منکر است و هر دشمنی با این مجموعه دشمنی با احکام مقدس اسلامی می‌باشد.

وی تصریح کرد: به اقدامات چندماه گذشته دشمنان غربی که نگاه می‌کنیم به خوبی متوجه اعلام جنگ مستقیم و تمام عیار آن‌ها آن‌ها علیه فرهنگ غنی اسلامی می‌شویم.

محمدی تاکید کرد: دلیل اصلی دشمن کوردلان غربی با فرهنگ اسلامی نیز احساس خطر آن‌ها از بیداری همه ملل و آشنایی بیش از پیش حق طلبان عالم با فرهنگ عدالت محور اسلام بوده و با اقدامات تکراری و بی اهمیت گمان در ایجاد مانع در مسیر انقلاب اسلامی دارند.

وی با احمق خواندن دشمن غربی و عزم بیشتر مجموعه‌های انقلابی از جمله ستاد امر به معروف جهت صدور انقلاب و فرهنگ ناب اسلامی به همه جوامع بشتری خاطرنشان کرد: ما محکم و پر قدرت راه خود را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.