ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۸۹
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛
آزمون دوره مهارت‌های ضابطین از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ در حال حاضر پرسش‌های آزمون کتبی در کانال آموزش این ستاد به آدرس @Tarhemeli_abm بارگذاری شده و افراد می‌توانند با عضویت در آن، پرسش‌ها را دریافت کنند.

براساس این گزارش، معروف‌پژوهان تنها تا روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ فرصت دارند پاسخ پرسش‌ها را به صورت تایپ‌شده به آیدی @setad_abm_۳۱۳ در پیام رسان ایتا ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ آزمون کتبی و شفاهی هر کدام دارای ۱۰ نمره است که اگر متقاضیان بتوانند در مجموع نمره ۱۴ را کسب کنند، برای آن‌ها گواهی قبولی در دوره صادر شود.

همچنین صدور گواهی شرکت در دوره مهارت‌های ضابطین متوقف بر قبولی در دوره پایه می‌باشد. از این‌رو افرادی که در این آزمون نمره قبولی را کسب کنند، ولی به دلیل عدم شرکت یا قبولی تاکنون نتوانسته‌اند دوره پایه را با موفقیت پشت سر بگذارند، می‌توانند هم اکنون در دوره پایه ثبت‌نام کرده و در آزمون آن شرکت کنند.

گفتنی است؛ آزمون شفاهی نیز از اواسط اسفند ماه از طریق تماس تلفنی انجام می‌گیرد.

زمان آزمون شفاهی توسط استاد برای متقاضی پیامک می‌شود و در صورت دوبار عدم پاسخگویی، برای فرد، نمره صفر قرار داده می‌شود.

متقاضیان توجه داشته باشند تلفنی که با آن ثبت نام کرده‌اند باید در دسترس باشد و در صورت تغییر تلفن باید تا قبل از برگزاری آزمون شفاهی این موضوع را به آیدی @setad_abm_۳۱۳ در پیام رسان ایتا اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.