ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۷۸
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ساوه از دستگیری ضارب آمر به معروف در این شهرستان خبر داد.

ضارب آمر به معروف در عملیات پلیس ساوه دستگیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی، حجت‌الاسلام خاکزاد عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی مجروح شدن فردی در یکی از نقاط شهر ساوه توسط یک اراذل و اوباش، پلیس شهرستان ساوه این فرد را شناسایی و دستگیر کرد.

وی افزود: در پی هتاکی به آمر به معروف در یکی از مناطق شهر ساوه طی روز‌های اخیر، بلافاصله موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه قرار گرفت و با توجه به رویکرد حمایتی فراجا از آمرین به معروف این فرد در کمتر از چند ساعت شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: با پیگیری‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ساوه پرونده قضایی برای متهم تشکیل و با توجه به قانون حمایت از امران به معروف و ناهیان از منکر اقدامات لازم جهت رسیدگی به این پرونده انجام شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ساوه تصریح کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر بدانند ستاد امربه معروف ونهی از منکر حمایت جدی خود را برابر ضوابط و قانون از آن‌ها دارد و همچنین کسانی که مانع انجام این دوفریضه بزرگ شوند یا بخواهند حرمت شکنی کنند ستاد به صورت جدی پیگیری می‌کند.

گفتنی است؛ طی روز‌های اخیر فردی که مانع ایجاد مزاحمت عده‌ای برای یک خانم در یکی از نقاط شهر شده بود با سلاح سرد این افراد مصدوم و پس از اقدامات درمانی از بیمارستان مرخص شد.

در پی این اتفاق جمعی از مسئولان با حضور در منزل این آمر معروف، ضمن تقدیر از احساس وظیفه این جوان، جویای احوال وی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.