ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۵۹
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری، اقدام اتحادیه اروپا در تحریم دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را کار سخیفی دانست و تصریح کرد: چنین اقداماتی تاثیری در حرکت رو به جلو و پیشرفت انقلاب اسلامی نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام با سخیفانه خواندن رفتار اتحادیه اروپا در تحریم دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: بحمدلله انقلاب اسلامی ما با تمام قدرت به مسیر خود ادامه می‌دهد و چنین اقدامات سخیفانه تاثیری در اراده و پیشرفت کشور نخواهد داشت.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری افزود: اعمال تحریم و تهدید ملت ایران تنها چاره‌ی غرب بیچاره بوده و نمی‌فهمند این اقدامات تکراری و بی‌اهمیت جزو مسخره شدن خودشان در جوامع بین‌المللی تاثیری نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه غربی ها خودشان می‌گویند که آمریکا رو به افول و ایران رو به پیشرفت است، تصریح کرد: همین امر آنان را ترسانده است. مقابل نظام جمهوری اسلامی ایستادن نیز برای اروپا غلط اضافی است.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام تأکید کرد: مردم بصیر ایران به خوبی آن‌ها را شناخته‌ و فریب‌کاری و سوءاستفاده از حقوق زن، حقوق بشر و آزادی را توسط غرب درک کرده‌اند و رفتارشان را با آزادی‌خواهان کشورها دیده و می‌دانند بدترین خشونت را نسبت به مردم خودشان اعمال می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.