ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۴۹
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان درباره چرایی تحریم ستاد امر به معروف توسط اتحادیه اروپا بیان داشت: دشمن می‌خواهد با این اقدام چارچوب های ما که منشا اسلامی دارد، مانند اقتدار، ارزش‌ها، اصول، رهبری، و نیروهای مسلح و مردم به عنوان مولفه‌های اقتدار و قدرت ما را زیرسوال ببرند.
اتحادیه اروپا با تحریم ستاد امر به معروف به دنبال زیر سؤال بردن آموزه های اسلامی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله‌مرادی در نشست با خبرنگاران رسانه‌های استان با موضوع تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور توسط اروپا و هتک حرمت به قرآن کریم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر، اظهار داشت: جایگاه زن و مادر در دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران، بسیار ارزشمند شمرده شده است، همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمود: از دامن زن، مرد به معراج می رود؛ لذا انسان‌های بزرگی از دامن مادرانی پرورش یافته‌ که دارای فضل، تقوا، شخصیت و شایستگی بودند.

الله‌مرادی گفت: شخصیت امام علی(ع) از دیدگاه علمای شیعه و سنی یکی از شخصیت‌های دارای زهد، شجاعت و دلاوری است و برای مردان نیز الگوی بسیار ارزشمندی است که مردان امروز ما آنگونه که در گفتارشان است، در رفتارشان به آن عمل نمی کنند.

الله‌مرادی افزود: در حالی انقلاب به پیروزی رسید که تمامی شئونات ملت ایران در چنبره آمریکا و غرب بود و امام با شعار مبنایی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، حکومتی را به پیروزی رساند که بدون وابستگی به بیگانه مستقل ایستاد.

وی عنوان کرد: ایران بعد از پیروزی انقلاب به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های زیادی دست یافت و دشمن چون نتوانست جلو پیشرفت ایران را بگیرد ناچار شده که از ابزارهای دیگری مانند جنگ نرم و در حال حاضر جنگ ترکیبی که شامل ضربه زدن به فرهنگ، اقتصا، دین و… است استفاده می کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: ما مدعی پیاده‌کردن تمام قوانین اسلام و اهداف انقلاب نیستیم و اگر اشکالی هم وجود دارد، از جانب خود ماست و گرنه خطا در انقلاب و نظام نیست، بلکه به بی‌مسوولیتی برخی مسوولان غیرمتعهد و غیرمتخصص برمی‌گردد.

وی اضافه کرد: در بازدید اخیر رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه دیدیم که کشور عزیزمان تا چه اندازه پیشرفت کرده، و امروز هم می‌بینبم که دشمن با تحریمهای خود به دنبال از پای درآوردن انقلاب است.

الله مرادی گفت: چرا در چنین شرایطی کشورهای که مدعی دموکراسی هستند قرآن را آتش و مورد هتک حرمت قرار می دهند؟ هدف آنان از آتش‌زدن قرآن جریحه‌دارکردن قلب مسلمانان است، آنها افرادی را در کشور برای رسیدن به اهدافشان مامور می کنند و از برخی آدم‌های بی هویت، افراد بزرگی را نماد می کنند تا ذهن جوانان ما و مردم را فریب دهند.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و بی کاری مردم افزود: دشمنان ما در تلاشند تا با این بهانه های کوچک، انقلاب را از مسیر خود خارج کرده و به نهادها و جایگاه‌های اثرگذار ما هجمه وارد می کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: دشمن در تلاش به دست گرفتن کشور ماست اما، رهبر عزیزمان، درس زیاد خواهی و زیاده‌گویی آنها را می‌خواند و بطور قاطع پاسخ می دهند.

الله‌مرادی با اشاره به خدمات و فعالیتهای جهادی سپاه در کنار مردم گفت: برقراری امنیت، ایجاد زیرساخت‌ها، کمک به معیشت مردم و همچنین عمران و آبادانی و محرومیت‌زدایی در کشور جزو کارهای مداوم سپاه بوده و است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: در دنیا هیچ نهاد نظامی همچون سپاه حاضر نیست که از ماموریت خود بگیرد و دنبال محرومیت زدایی باشد، لذا با این تیر دقیقاً به قلب دشمن می خورد، تا نهادی همچون سپاه که اثر گذار است و امروز سدی محکم در مقابل زیادخواهی مسکتبرین است آن را تحریم می کنند.

وی با طرح این سوال که چرا امروز اتحادیه اروپا ستاد امر به معروف و نهی از منکر را تحریم می کند؟ بیان نمود: وقتی به سوره نور و توصیه خداوند در قرآن توجه می کنیم؛  اگر مسلمانیم و تابع قرآن، باید این چارچوب‌های قرآن که بیشتر برای زنان مصونیت است را رعایت کنیم، لذا دشمن می‌خواهد از این چارچوبهای ما که منشا اسلامی دارد، اقتدار، ارزش‌ها، اصول، رهبری، و نیروهای مسلح و مردم به عنوان مولفه‌های اقتدار و قدرت ما را زیرسوال ببرند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ابراز داشت: ستاد امر به معروف می گوید اداره نظام جمهوری اسلامی باید مکانی امن برای بانوان باشد تا زمانی که اگر خانم به اداره مراجع می کند باید احساس امنیت و آرامش بکنند، آیا این گناه است؟ لذا غرب بدنبال آن است که نکاتی جامعه اسلامی ما را نگه داشته است را بزنند.

الله مرادی تاکید کرد: جبهه استکبار هر آنچه به نفع جامعه اسلامی بخصوص ایران عزیز باشد و موجب اقتدار شود آن را زیر سوال می برند، همچون مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح، نهادهای ارزشی، مردم و ... که مایه اقتدار هستند را مورد هجمه خود قرار می دهند.

وی در ادامه اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر حرکت ددمنشانه و تحقیرآمیز کشورهای اروپایی در هتک حرمت به قرآن کریم و محافظت از افراد هتاک را محکوم می نماید؛ قرآنی که نماد آزادی بیان، تفکر و حقوق بشر است و چون از نظر غرب نماد مقدس اسلام اثرگذار است توسط مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان باید مورد هتک حرمت و به آتش کیشده شود! لذا امت واحده اسلام باید در مقابل این هجمه های دشمن اتحاد و همدلی خود را حفظ نمایند تا موجب یاس دشمنان شود.

الله‌مرادی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: رسانه‌ها بازوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مطالبه‌گری از مدیرانی است که وظیفه خود را به درستی انجام نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها دست‌درازی به بیت‌المال، سهل‌انگاری در اجرای قانون و انجام وظیفه و رشوه‌خواری در ادارات را پیگیری و رسانه‌ای کنند.

الله مرادی گفت: ما به عنوان ستاد امر به معروف نسبت به خون شهدا و ارزش‌های نظام ایستاده‌ایم و در کنار سایر نهادها برای ترویج ارزش‌هایمان مصمم و در قالب جهاد تبیین اهداف را دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.