ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۴۲
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران ضمن محکوم نمودن اقدام هتاکانه مسئول داروخانه نسبت به فرد آمر به معروف و ناهی از منکر، از مسئولیت پذیری و اقدام این روحانی بزرگوار قاطعانه حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، در پی اقدام هتاکانه مسئول داروخانه دکتر حق پناه در شهرستان آمل نسبت به تذکر دلسوزانه فرد روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر، این ستاد با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن اقدام فرد هنجارشکن، حمایت خود از اقدام روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر را اعلام نمود.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع مردم شریف و ولایتمدار استان مازندران به ویژه اهالی شهر هزار سنگر آمل می‌رساند بر اساس اخبار واصله در پی اقدام مجرمانه و کشف حجاب مسئول یک داروخانه در خیابان ولایت شهرستان آمل، فردِ روحانی که از جمله مراجعه کنندگان به این داروخانه بود، بر اساس وظیفه دینی و مسئولیت اجتماعی اقدام به تذکر شفاهی به مسئول داروخانه می‌نماید که با نهایت تاسف با هتک حرمت از جانب فرد متخلف و هنجارشکن مواجه می‌شود؛ و این فرد هتاک نه تنها از ارائه خدمات به این روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر ممانعت به عمل می‌آورد بلکه ایشان را توسط عوامل خود از محیط داروخانه اخراج می‌کند.

پس از بررسی صحت ماجرا، با پیگیری‌های حجت الاسلام والمسلمین یعقوبیان امام جمعه محترم و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آمل و مطالبه گری امت حزب الله و خانواده معظم شهدا و متدینین، با دستور دادستان محترم شهرستان آمل داروخانه مورد نظر توسط ضابطین قضایی پلمپ و پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع تا بر اساس قانون، برخورد متناسب با فرد یا افراد متخلف صورت پذیرد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران ضمن محکوم نمودن این اقدام هتاکانه نسبت به فرد آمر به معروف و ناهی از منکر و حمایت قاطعانه از اقدام این روحانی بزرگوار، از دستگاه های، قضایی، نظامی و انتظامی شهرستان آمل به جهت اقدام به موقع و سریع در برخورد با این حرکت خلاف عفت عمومی تقدیر بعمل آورده و از اقشار مختلف مردم به ویژه اتحادیه‌ها و اصناف تقاضا دارد ضمن رعایت شئونات اخلاقی و رفتاری توسط پرسنل مجموعه صنفی تحت مدیریتشان، از خدمات گیرندگان نیز درخواست نمایند تا به قوانین جاری کشور احترام بگذراند و در صورت عدم رعایت، از ارائه خدمات به ایشان بر اساس قانون خودداری بعمل آورند.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا" به محضر شریف مردم ولایتمدار دیار علویان خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.