ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۴۰
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
امام جمعه ایلام :
امام جمعه ایلام گفت: مسوولان دولت سیزدهم طبق وعده ها و شعارهای انتخاباتی خود مبنی بر کنترل بازار، باید به طور جدی نسبت به کنترل ارز، تورم و شرایط اقتصادی ورود و از نظرات کارشناسان بهره بگیرند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام؛ حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار ریئس ستاد امر به معروف و نهی از منکر  استان  اظهار کرد ؛توهین کردن به رهبر معظم انقلاب اسلامی و هتک حرمت قرآن کریم سازمان دهی شده در کشورهای دارای داعیه حقوق بشر نشانه عجز آنها در برابر ایران اسلامی و دین مبین اسلام و افزایش گرایش جوامع غربی به اسلام است.
 
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مسوولان دولت سیزدهم طبق وعده ها و شعارهای انتخاباتی خود مبنی بر کنترل بازار، باید به طور جدی نسبت به کنترل ارز، تورم و شرایط اقتصادی ورود و از نظرات کارشناسان بهره بگیرند.
 
حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه این هفته ایلام اظهار داشت: مردم با متانت و نجابت وضعیت اقتصادی موجود را تحمل کرده اند اما مسوولان باید نسبت به کنترل قیمت ارز و معیشتی ورود کنند تا سفره مردم بیش از این کم نشود.
 
وی تاکید کرد: در این راه دولتمردان باید از فکر، ایده و توان افراد آگاه و ‌توانمند نیز بهره گیری کنند تا جلو روند صعودی نرخ ارز و تورم گرفته شود.
 
خطیب جمعه ایلام به آغاز جشن های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و انقراض حکومت شاهنشاهی اشاره کرد و یادآور شد: ماه بهمن و دهه فجر در زمره ایام‌ الله قرار دارد که باید با شکوه تمام گرامی داشته شود.
 
حجت‌الاسلام کریمی تبار ادامه داد: بهمن ۵۷ روزهای سرنوشت سازی در تاریخ جامعه ایران اسلامی و حتی دنیا اتفاق افتاد و از آن زمان تاکنون دشمنان تلاش زیادی برای جلوگیری از پیشروی و نفوذ منطقه ای و بین المللی انقلاب اسلامی کرده اند.
 
وی اضافه کرد: تلاش و فشار گسترده دشمنان ایجاد انحراف انقلاب از مسیر تعیین شده و تعالی بخش نظام بود و با هجمه های گسترده تلاش زیادی کردند تا انقلاب اسلامی قبل از رسیدن به ۴۰ سالگی نابود شود اما با عنایت خداوند، رهنمون های رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی و حمایت مردم از نظام خواب شوم دشمن تعبیر نشد.
 
امام جمعه ایلام تاکید کرد: در اغتشاشات اخیر که هجمه های سنگینی بر علیه جمهوری اسلامی وارد شد، علنا ساقط شدن نظام را اعلام و برای نابودی انقلاب اسلامی روزشمار هم تعیین کرده بودند، اما این توطئه ها نیز به جایی نرسید و جمهوری اسلامی در آستانه برگزاری یک جشن پیروزی دیگر است.
 
وی اظهار کرد: تا زمانیکه این نظام و انقلاب مقدس از عنایت خدواند و وفاداری مردم برخوردار باشد، مسیر شکوفایی و اقتدار خود در سطح داخلی و خارجی را به پیش می برد و عظمت کنونی ایران دشمنان را مایوس کرده و اقدامات دشمنان علیه جمهوری اسلامی نشان دهنده یاس و ضعف آنها در مقابل ایران مقتدر است.
 
حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار به اقدام مذبوحانه پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی اشاره و اضافه کرد: غربی ها با عدم شناخت جامع نسبت به عظمت جایگاه واقعی سپاه و بسیج به مقابله با این نهاد انقلابی و خدمات رسان پرداخته است، در حالیکه حماسه سازی سپاه و بسیج در تاریخ ایران و منطقه ثبت شده و فدایی امنیت ملت و کشور خود هستند.
 
وی ادامه داد: توهین کردن به رهبر معظم انقلاب اسلامی و هتک حرمت قرآن کریم سازمان دهی شده در کشورهای دارای داعیه حقوق بشر نشانه عجز آنها در برابر ایران اسلامی و دین مبین اسلام و افزایش گرایش جوامع غربی به اسلام است و این گونه حرکات باعث وحدت بیشتر در میان مسلمانان و سایر پیروان ادیان الهی می شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام افزود: خداوند در سوره آل عمران دشمن را به مسلمانان شناسانده است و بنا به توصیه موکد قرآن مسلمانان نباید به دشمنان اعتماد و اتکا داشته باشند، چراکه هدف دشمن ترویج فساد در بین مسلمان و ایجاد رنج و گرفتاری مسلمانان با هدف مبارزه و براندازی دین اسلام است.
 
وی پیشرفت و تعالی جامعه اسلامی را در گرو ارتباط با خداوند و مانوس شدن با نماز و قرآن برشمرد و اظهار داشت: ارتباط با خداوند به واسطه خواندن نماز موجب مصونیت جامعه از آسیب های اجتماعی و فرهنگی و جلوگیری از بروز فحشا و منکرات می شود ، ماه مبارک رجب و ایام اعتکاف فرصتی مغتنم برای ارتباط مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان با خداوند خواهد است و در راستای ترویج معنویات در بین قشر جوان و نوجوان نقش معلمان مدارس، اساتید مراکز آموزش عالی و خانواده ها غیر قابل انکار است.
 

انتهای پیام /

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.