ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۳۸
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
کارشناس مسائل سیاسی:
هانی‌زاده گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دلیل فعالیت قابل قبولش برای ایجاد فضای دلپذیر تفاهم، همزیستی، حفظ و ارزش‌گذاری به آرمان‌های انقلاب مورد تهاجم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، حسن هانی‌زاده، کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه قرار گرفتن نام ستاد امر به معروف و نهی از منکر در فهرست تحریم‌های پارلمان اتحادیه اروپا نشان دهنده قدرت نفوذ دشمنان جمهوری اسلامی در مجامع بین‌المللی است تأکید داشت: همواره ناتوانی دشمنان انقلاب اسلامی در پیاده‌سازی نقشه‌های ضد فرهنگی در ایران موجب شده تا از طریق پارلمان‌ها و جوامع بین‌المللی با اعمال قدرت بر مهره‌های نفوذی‌شان قطع‌نامه و مصوبات ضد ایرانی وضع کنند.

وی با بیان اینکه ماهیت مردمی ستاد امر به معروف موجب برانگیختگی دشمنان در جنگ ترکیبی شده است، افزود: با توجه به این که ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگرفته از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی عمل می‌کند و هیچ‌گاه در مسائل اجرایی دخالت نکرده است، بیشتر در چارچوب نهادینه‌سازی ارزش‌های اسلامی و الگوهای دینی عمل می‌کند، از همین رو، قرارگرفتن این نهاد در لیست تحریمی ناشی از شکست اتحادیه اروپا در حوادث اخیر ایران است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به نقش تربیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی خاطر نشان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دلیل فعالیت قابل قبولش برای ایجاد فضای دلپذیر تفاهم، همزیستی، حفظ و ارزش‌گذاری به آرمان‌های انقلاب مورد تهاجم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

وی افزود: این امر هیچ گونه ارزشی برای ملت ایران ندارد و ستاد امر به معروف که متشکل از شخصیت‌های تاثیرگذار تربیتی و آموزشی است تحت تاثیر این فضا‌سازی‌ها از مواضع خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

هانی‌زاده با بیان اینکه بعضا شاهد یک سری از تهاجم‌های داخلی از سوی جریان‌های غیر همسو با ستاد امر به معروف و نهی از منکر در درون حاکمیت ایران بودیم تأکید داشت: طی سال های اخیر به دلیل شرایط داخلی کشور و این که دولت‌های گذشته نسبت به نقش تأثیر‌گذار ستاد امر به معروف و نهی از منکر بی‌توجه بودند و حتی در تقابل با این نهاد مردمی قرار می‌گرفتند اما به نظر نمی‌رسد جریان‌‌های مخرب داخلی بر روند کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر تاثیر بگذارند.

وی افزود: اکنون زمان آن رسیده است از طریق تریبون‌های رسانه‌های رسمی مأموریت و اهداف ستاد را برای ملت ایران و جهان تبیین کرد.
انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.