ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۳۷
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام سرکار خانم دکتر سارا فلاحی نماینده محترم مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات اداره ی کل سازمان تبلیغات استان ایلام و در جمع خواهران مربی و مطالبه گر حجاب و عفاف حضور پیدا کرد. 
خانم دکتر فلاحی به دعوت حجةالاسلام حاتمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در جمع خواهران دوره تربیت مربی و خواهران مطالبه گر عفاف و حجاب در محل سالن اجتماعات شهید قاسم سلیمانی حضور پیدا نمودند.
 در این مراسم دبیر ستاد ضمن خیر مقدم به ایشان انتظارات ستاد در سطح ملی و استانی را به شرح زیر بیان نمودند، که این انتظارات و مطالبات مورد استقبال قرار گرفته و ایشان برای همکاری و حمایت از خواسته های به حق ستاد امر به معروف و نهی از منکر قول مساعد دادند.
۱- طرح عفاف و حجاب که پیش نویس آن توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر آماده شده و در آستانه ارسال به دولت و مجلس جهت تبدیل به قانون می باشد، به دکتر سارا فلاحی نماینده محترم مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی توسط دبیر ستاد تقدیم شد.
۲- اعتبارات و بودجه و منابع مالی ستاد کشور کفاف ماموریت ها و فعالیت و برنامه های فزاینده این ستاد در سطح کشور و این استان را نمی دهد. بنابراین درخواست موکد شد که در زمان تصویب بودجه سال١۴٠٢ و تخصیص اعتبارات حمایت کامل و نگاه مثبت در جهت افزایش بودجه داشته باشند.
۳- تحریم اخیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا نشان از اهمیت و نقش ارزنده آن در اصلاح جامعه بوده که جا دارد نمایندگان محترم مجلس ضمن تقبیح و محکومیت این اقدام زشت و مذبوحانه نهایت تلاش خویش را بر تقویت و تداوم فعالیت آن داشته باسند و در عمل به منصه ی ظهور برسانند.
۴- طومار مطالبه گران عفاف وحجاب به تایید و امضای ایشان رسید که نشان از اهتمام جدی دکتر فلاحی به فرائض واجب امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از همه ی عرصه های فعالیت ستاد و مطالبات تشکل های زیر آن می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.