ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۳۲
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین خبر داد:
در دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با دکتر محمد بیگی نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت مصوبات و پیگیری های نمایندگان محترم مجلس در مورد طرح عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر تاکید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در دیداری که بین خانم دکتر محمد بیگی نماینده مردم شریف قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین احمدی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان قزوین به همراه معاونت امور اجتماعی و مطالبه گری و مدیرکل امور خانواده و عفاف و حجاب این ستاد برگزار شد، دکتر محمد بیگی ضمن  تحویل گرفتن طومار اعتراض به وضعیت حجاب و استماع مطالبات گروه های مطالبه گری حوزه عفاف و حجاب  که در جلسه حاضر بودند گفت:مجلس و نمایندگان مجلس تمام قد پای مسئله حجاب ایستاده اند.

دکتر محمد بیگی تاکید کرد:طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر به مجلس ارائه شده است و بخش زیادی از نمایندگان از این طرح حمایت می کنند.خود من هم کفن پوش پای کار طرح عفاف و حجاب ایستاده ام و پیگیر حل مسئله حجاب خواهم بود.

در این دیدار حجت الاسلام احمدی نیز ضمن تشکر از تلاش های دکتر محد بیگی در پیگیری حل معضل حجاب از مجلس، گزارشی از فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دکتر محمد بیگی ارائه داد و تصریح کرد:امروز با توجه به فرارسیدن موسم بررسی بودجه سال آتی در مجلس، اقتصاد،سفره و معیشت مردم باید اولویت همه در نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

وی افزود: با توجه به رویکرد های جدید ستاد در مردمی سازی امر به معروف و نهی از منکر، در صورت تعامل صحیح مجلس و ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر سر طرح جامع عفاف و حجاب، برخی از معضلاتی که مربوط به حجاب و پوشش در جامعه است با کمترین چالش رفع خواهد شد.

در پایان این دیدار بانوان مطالبه گر حوزه حجاب نیز که در این جلسه حضور داشتند طومار اعتراض به وضعیت حجاب امضا شده توسط مردم متدین استان قزوین را به دکتر محمد بیگی تحویل دادند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.