ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۱۷
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی گفت: اگر دشمنان از جانب ستاد امر به معروف و نهی از منکر احساس خطر نمی‌کردند بعید بود که موضوع تحریم در نهادی مانند اتحادیه اروپا مطرح شود.
ستاد امر به معروف در خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن علیه ایران اسلامی قرار دارد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی؛ حجت الاسلام والمسلمین فرخی در واکنش به تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا خاطر نشان کرد: تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دبیر پر تلاش و دلسوز آن نشانه تاثیر گذاری و قدرتمندی این ستاد در جامعه است.

وی افزود: تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر نشانه استیصال دشمن پس از ناکامی در اغتشاشات اخیر و ایجاد کودتای مخملی است. این تحریم انسان را به یاد این جمله شهید همت عزیز می‌اندازد که گفتند: «هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را می‌کوبد همان جبهه خودی است» که معلوم می‌شود اکنون بخشی از جبهه خودی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی یادآور شد: اگر دشمنان از جانب ستاد امر به معروف و نهی از منکر احساس خطر نمی‌کردند بعید بود که موضوع تحریم در نهادی مانند اتحادیه اروپا مطرح شود.

وی ادامه داد: این تحریم پیام مهمی را برای مردم ایران ارسال نمود و آن اینکه یکی از نقاط قوت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در مبارزه با جنگ نرم دشمنان، ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار گرفته و تا بالاترین حد ممکن تقویت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.