ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۰۰۱
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
دبیر ستاد امر به معروف یزد:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر یزد اظهار کرد: دشمن با تحریم نشان داد که ظرفیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای حل مسائل اجتماعی به‌جایی رسیده که دشمن احساس خطر کرده است.

تحریم اتحادیه اروپا  بیانگر ظرفیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای حل مسائل اجتماعی

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان یزد؛ حجت‌الاسلام ابوذر صانعی در واکنش به تحریم ستاد امربه‌معروف توسط اتحادیه اروپا گفت: دشمن با این تحریم نشان داد که ظرفیت ستاد برای حل مسائل اجتماعی به‌جایی رسیده که دشمن احساس خطر کرده است وگرنه هرگز دست به تحریم و ابراز خصومت با این نهاد دینی نمی‌زد.

وی اظهار داشت: هر جا دشمن کاری از دستش برنمی‌آید به جهت مقابله با پیشرفت یک‌نهاد دست به تحریم آن زده است. اکنون این سؤال در ذهن‌ها مطرح می‌شود که این تحریم‌ها چه تأثیری بر عملکرد و فعالیت‌های این ستاد صورت دارد؟ و اگر این تحریم‌ها نبود چه اتفاقی می‌افتاد؟ به‌درستی پاسخ به این سؤالات تحریم‌های بیهوده آنان را مشخص خواهد کرد.

حجت الاسلام صانعی خاطرنشان کرد: دشمنان نزدیک به ۴۴ سال است که تحریم‌های بسیاری را علیه جمهوری اسلامی اعمال کرده‌اند، اما روزبه‌روز جمهوری اسلامی مقتدرتر از گذشته شده و دشمنان آن ذلیل‌تر شده‌اند.

وی گفت: ستاد استان یزد با محکوم کردن اقدام خصمانه اتحادیه اروپا به دشمنان نظام اسلامی این پیام را می‌دهد که با تمام توان خود در مسیر احیاء این فریضه مقدس خواهد ایستاد و هرگز آمرین و ناهیان از منکر به این تحریم­ها توجهی نخواهند کرد، بلکه مصمم‌تر از گذشته و با عزمی راسخ و تلاشی مضاعف درراه گسترش امربه‌معروف و نهی از منکر تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.