ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۹۹
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۶
ستاد امر به معروف سمنان با صدور بیانیه ای تأکید کرد؛
ستاد امر به معروف و نهی از منکر سمنان با صدور بیانیه ای اقدام اخیر اتحادیه اروپا در تحریم دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف را محکوم کرد.
دشمن با تحریم ستاد امر به معروف به دنبال تغییر مسیر اعتقادی مردم است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سمنان، متن بیانیه بدین شرح است؛

وَ نُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ 

فهرست تحریم های منتشر یافته پارلمان اروپا که مدعی مبارزه با تروریسم است، و پروژه رسانه ای آن بر علیه ستاد و دبیر امر به معروف و نهی از منکر کشور و همچنین سپاه معظم پاسداران انقلاب اسلامی، کینه از پروژه شکست خورده اغتشاشات اخیر در کشور است.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه اروپا و آمریکا بزرگترین مانع برای اجرای نقشه های شوم  فرهنگی و اجتماعی خود در داخل ایران است و با بیانیه دروغ سعی در توجیه کردن اذهان عمومی در مورد این اقدام هستند. وظیفه اصلی ستاد جاری کردن عدالت و مبارزه کردن با هرگونه ظلم است
دشمن سعی می‌کند در فضای رسانه‌ای بعضی از نهاد‌های نظام اسلامی را مورد هجمه قراردهد که نمونه آن قرار دادن سپاه پاسداران و ستاد امربه معروف ونهی از منکر در فهرست تحریم هاست.
دشمن با تضعیف ستاد امربه معروف و نهی از منکر در صدد تغییر مسیر اعتقادی مردم است و می‌خواهد راه و روش انقلابی را سست جلوه بدهد.
مهمترین علت دشمن برای تحریم ستاد همچنین دبیر آن، فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد در حراست و حفاظت از ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم و حراست از اصل نظام بوده که سبب نارضایتی و عصبانیت آن‌ها شده است.
حساسیت و تحریم دشمن روی مسئله امربه معروف و نهی از منکر نشان دهنده موثر بودن آن است.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان ، ضمن محکوم کردن این اقدام اعلام می دارد،درراستای اجرای فریضتن و اجرای احکام اسلامی درجامعه به همراه ملت بصیر ایران و به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از پای نخواهد نشست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.